Müge Ünlü Çağlayan Kimdir?

Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Uzmanı Müge Ünlü Çağlayan İstanbul Bilgi Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü’nü %100 burslu, bölüm üçüncüsü olarak bitirmiştir. Çalışma hayatına üniversite yıllarında başlamış, farklı ülkelerde farklı kültürleri tanıma fırsatı bulmuş ve farklı firmalarda çalışma deneyimi yaşamıştır.

Petrol Ofisi’nde Planlama ve Satın alma Uzmanı olarak görev yapmıştır. Tofaş’ta İthal Temin Uzmanı olarak çalışmış ve de Tofaş’ta çalıştığı dönemde EGEA projesinin devreye alma ve seri üretime geçiş sürecinde aktif olarak görev almıştır. Kariyerine satış ve pazarlama alanında devam etme kararı alarak İnallar Otomotiv AŞ’de Satış, Pazarlama Grup Müdürü olarak çalışmalarına devam etmiştir. Firmanın bünyesindeki tüm markaların reklam ve pazarlama süreçlerini planlayarak, dijitalleşme sürecini yönetmiştir.

Çağlayan, geleceğin en önemli mesleklerinden biri haline gelen dijital pazarlama konusunda hem yurtdışı hem de yurtiçi kaynaklardan çeşitli eğitimler aldıktan sonra 2019 yılında Muma Agency çok kanallı pazarlama reklam ajansını kurmuştur. 2022 yılında Muma ile ortaklığını sona erdirerek tüm bilgi birikimi ve tecrübesini Müge Ünlü Çağlayan Digital Co-work markası ile paylaşmaya devam etme kararı almıştır.

Digital Cowork Nedir?

Uluslararası pazarlama ve reklamcılık metalarını yerel firmalar, start up işler ve ulusal şirketler için uyguluyoruz.

Dijital pazarlama araçlarını etkin şekilde kullanarak çok yönlü ve dijital dönüşüm odaklı pazarlama stratejilerini müşterilerimize sunuyoruz. Tüm ekibimizin çalışma felsefesi ve firma kültürümüz problem yaratan değil, çözüm ortağı olan bakış açımız ile markalarımızla ve müşterilerimizle etkileşimde olarak tüm süreçlerde “coworker” çalışma prensibimizi uyguluyoruz.

 

Pazarlama ve reklamcılık faaliyetleri markayı ne kadar iyi tanırsanız, ne kadar çok araştırırsanız ve güçlü bir SWOT çalışması yaparsanız o kadar başarılı olur. Bu sebeple biz sadece dijital pazarlama çalışması yapmıyor, tüm pazarlama, satış ve gerektiğinde satın alma konularında danışmanlık hizmetleri sağlayarak bütünsel bir bakış açısı ile iş geliştirmeye odaklanıyoruz.

 

Sürdürülebilir iş birlikleri her zaman hedefimiz olmuştur. Co-work bakış açımız bu hedefimizin gerçekleşmesindeki en önemli araçtır. Çünkü biz her markayı, kendi markamız olarak görürsek başarıya ulaşabileceğimize inanıyoruz.